top of page

Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Izrael Rumunsko koukněte se živě 18 listopadu 2023 Sport

12. 10. 2023 — před 37 minutami — [[živý sport***]] Bělorusko Rumunsko koukněte se živě 12.10. ... Izrael koukněte se živě 28 břez (ONLINE=) Rumunsko ...

Nicméně ošetřování se konat nebude. Druhý poločas začne přibližně ve 21:49. Je za námi první půle, která nejprve přinesla hlavně urputné souboje a až časem se hra rozvinula do šancí. Za domácí nejprve zahrozil po přímém kopu Burcă a v 27. minutě udeřil po dorážce Denis Alibec. Byl nakonec jediným úspěšným střelcem, neboť Stanciu pak o kousek minul a na druhé straně si Moldovan připsal úspěšný zákrok po střele zpoza vápna. Do šaten se odešlo za stavu 1:0. 45+1' První poločas skončil. 43' Dasa nacentroval z pravé strany, vše ale vyřešil Manea, když tělem sklepl míč na Moldovana. 42' Nyní to na něj ale zkusil Peretz a rázem musel Moldovan na zem. Zvládl to na výbornou, míč vyrazil. (Živý přenos@@@) Rumunsko Izrael koukněte se živě 9 9. 9. 2023 — (Živý přenos@@@) Rumunsko Izrael koukněte se živě 9 září 2023 před 20 hodinami — 06., 20:45 Rumunsko Španělsko 0:3 22. [[živý sport***]] Bělorusko Rumunsko koukněte se živě 12.10. 11. 10. 2023 — Bělorusko, Benin, Bhútán, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Botswana, Brazílie, Brunej Rumunsko, Rusko, Rwanda, Řecko, Salvador, Samoa, ... ((živý přenos tv<<)) Bělorusko Andorra koukněte se živě 18 l před 14 hodinami — Izrael Bělorusko koukněte se 12 září 2023 11. 9. 2023 — koukněte se před 17 hodinami Švýcarsko – Rumunsko Andorra – Bělorusko Izrael – (ŽIVÁ ... 32' Burcă v obraně předvádí výborný výkon, nyní svým postavením zablokoval střelu hostů z vápna. Roh pro Izrael. 30' Stanciu natáhl k další střele zpoza pokutového území, tentokrát jen těsně minul. 28' Celá situace se ještě kontrolovala na videu, zda nebyl střelec v ofsajdu, ale prakticky ihned byl gól potvrzen. 27' Rumunsko právě vstřelilo branku! Domácí tým jde do vedení! Rumuni se dostali k vápnu, kousek za touto hranicí vystřelil Stanciu, Glazer jeho poměrně prudký pokus neudržel, k volnému míči se dostal DENIS ALIBEC a podél gólmana dorazil do sítě – 1:0. Domácí vhazují. 90+3' Rozhodnout mohl Solomon, který měl ve vápně trochu prostoru na zakončení jenže prováhal nejlepší okamžik a trefil jen obránce. 90+2' Oproti tomu akce hostů jsou přímočaré a znamenají pro Rumuny velké nebezpečí. 90+1' Rumunsko působí hodně zpomaleně, akce jdou do plně rozestavěné obrany soupeře. 89' Roh už pro domácí obranu nebezpečný nebyl, navíc při zastavování kontru obdržel žlutou kartu Gavriel Kanichowsky. Velká šance hostů. Po kombinaci se do vápna dostal Kanichowsky, jeho střelu po zemi ale Moldovan vykopl na roh! 88' Izrael v útoku, Solomon byl ale na vše sám a proti přesile se neprosadil. All Thing BMX Show 12. 10. 2023 — před 37 minutami — [[živý sport***]] Bělorusko Rumunsko koukněte se živě 12.10. Izrael koukněte se živě 28 břez (ONLINE=) Rumunsko 41' Obrana domácích si skvěle hlídá prostor před vlastním vápnem a jelikož Izrael to zatím z dálky nezkouší, tak má Moldovan celkem klid. 39' Cristian Manea vhazuje na pravé straně, nemá však ale komu, jeho spoluhráči staticky stojí. 37' Po akčnějších minutách tu máme menší útlum, sledujeme hlavně souboje uprostřed hrací plochy. 35' Už je po standardní situaci hostujícího celku, Rumuni vše ubránili. Izrael ale pokračuje v kombinaci. Rohový kop pro Izrael, účinným obranným skluzem se o to přičinil Răzvan Marin 33' Dva ostřejší střety na útočné polovině Rumunska, na zemi nyní leží Alibec a drží se za stehno. International Zouk Day Group Brisbane 15. 10. 2023 — Izrael – Kosovo Rumunsko – Bělorusko Bělorusko – Švýcarsko Švýcarsko – Izrael Bělorusko Rumunsko přenos živě 12 října 2023 Živý před 3 . Polsko Česko koukněte se živě 17/11/2023 Žít před 1 dnem — Izrael, Rumunsko, Kosovo, Bělorusko, AndorraSkupina J: Portugalsko, Bosna a Hercegovina, Island, Lucembursko, Slovensko, LichtenštejnskoKdo ...