top of page

Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Republika Çeke U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023


Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.11.2023 (Transm 3 ditë më parë ... [[[SPORTI]]+++] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala ...


[TRANSMETIM TELEVIZIV***] Shqipëria Moldavia - GitLab 17 qer 2023 — [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË***]<<<] Egnatia BylisEgnatia vs. Vllaznia Live Stream 10 May 20 | Mildmay UK Group2023 00:00 Durrës KF Teuta – KF... ((shiko online==)) Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërd 15 orë më parë — 17 tet 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech. [[Shikoni**]! ] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nënt [Shikoni**]! ] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 6 sht 2023 — (transmetim-) Republika Çeke Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë... Synimi i vetëm është arritja e objektivit madhor, finalet e Europianit “Gjermani 2024“. Arbnor Muja dhe Klaus Gjasula në një prononcim të dhënë për fshf. org tregojnë se janë gati për aktin final. Sulmuesi kuqezi Arbnor Muja vlerësoi ekipin e Moldavisë, dhe bëri thirrje për mbështetje nga tifozët kuqezi për të siguruar kualifikimin dhe për ta kthyer në festë ndeshjen e fundit me Ishujt Faroe në “Air Albania“. (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — ) Shqipëria Italia drejtpërdrejt falas. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE. Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, ... Turqia U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt live 14/10/2023 Shiko 13 tet 2023 — [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 11 sht (SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07.09 2 ditë më parë Shqipëri-Çeki, ja ku mund ta ndiqni falas - Sport - CNA.al ... Shqipëri-Çeki, që do të luhet më 12 tetor. Kuqezinjtë janë të parët në grup me dy pikë më shumë, por sërish Republika Çeke shihet si favorite në këtë ndeshje. “EURO 2024″/ Llogaritë e kualifikimit, ja skenarët për Republika Çeke fiton ose të dyja skuadrat barazojnë. Shkurt, të gjithë Shqipëria t'i ketë mundur çekët drejtpërdrejt. Moldavia dhe Polonia të kenë marrë ... [[shiko online!!]] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 7 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 ditë më parë — Ishujt Faroe, ... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 9 nën 2023 — drejtpërdrejt ndeshjen mes Kosovës U21 dhe Shqipërisë [[TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7... (sot!!! ) Shqipëria Italia ... Futbolli gjithmonë ka vështirësi dhe mendoj që ekipi që kemi, grupi që kemi ka shumë cilësi dhe zemër dhe besoj se do të dalim me fitore. Fuqia jonë janë tifozat kuqezi, tifozat e kombëtares, jemi shumë krenar për ta dhe shpresoj që t’i gëzojmë në dy ndeshjet e fundit, së pari me Moldavinë dhe pastaj ta bëjmë festën e madhe në Tiranë “ – përfundoi Arbnor Muja. Kreu | Radio Televizioni Shqiptar RTSH, Lajme Sport, Futboll, Orkestra, Radio, Rti, Festivali. Edhe Klaus Gjasula vlerësoi ekipin e Moldavisë, duke theksuar se ka pësuar vetëm një humbje në këto kualifikuese. Mesfushori kuqezi i cilësoi dy ndeshjet e fundit si finale dhe tregoi se atmosfera e krijuar nga tifozët në sfidat e fundit ka qenë e shkëlqyer, duke e cilësuar si mbështetjen më të madhe në karrierë. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#] Rumania U21 23 orë më parë — drejtpërdrejt live 16 qershor 2023 Zvicra (SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07. (Falas#) Kosova Izraeli drejtpërdrejt Albania Scores ... [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-] Turqia U19 14 tet 2023 — Shqipëria U17 ndeshet me Kosovën në Kukës, më 14 dhe 16 tetor. E (SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07.09 2 ditë më parë [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 15 orë më parë — [[[SPORT TV]]**] Shqipëria Moldavia drejtpërdrejt live 17. 06 17 qer 2023 — Studimi nuk merr për bazë në asnjë moment në mënyrë të drejtpërdrejt... Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 ditë më parë — Ishujt Faroe, Moldavia. LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e... “Si çdo herë jemi përgatitur dhe jemi shumë të fokusuar. Kjo është finalja jonë. Në këto kualifikuese jemi përgatitur mirë, ta shohim se si do të vazhdojë ecuria edhe në këto ndeshje. Nuk mendoj që duhet të ndryshojmë dhe të dalim më shumë apo më pak nga vetja, nëse vazhdojmë me këtë ecuri që kemi pasur nuk besoj se do të hasim probleme. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09/11/2023 0: 9 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.11.2023 (Transm 3 ditë më [[SHIKONI>>>>]***] Shqipëria Republika Çeke transmetim i dre (live ... [[SHIKONI>>>>]***] Shqipëria Republika Çeke transmetim i dre [TRANSMETIM>] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtator 2023 Megjithatë, Partia Komuniste e Çekosllovakisë e rriti me shpejtësi popullaritetin, ... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 3 ditë më parë — Në kualifikimet e grupmoshës U17 do të marrin pjesë 49 Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Kosova U19 Grupi E: Polonia, ... Edhe sa i përket formacionit që do të hedhë në fushë, pavarësisht se ende nuk është publikuar ai zyrtarë, nga informacionet pranë trajnerit mësohet se skuadra me gjasë do të jetë e njëjta, duke I besuar 11-tshes së stadium Air Albania ndaj Moldavisë, pra duke ndjekur shprehjen e famshme “formacioni fitues nuk ndryshohet”. Andorra Kosova 2022 12 tetor 2023 Sport TV... drejtpërdrejtë 2022 12 tetor 2023 Transmetim 11 sht 2023 — (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia transmetim i Andorra vs Kosovo | FIBA 3x3 Europe Cup... Moldavia Moldavia (rumanisht: Moldova), zytarisht Republika e Moldavisë, rumanisht Republica Moldova) është një vend pa dalje në det në Evropën Lindore, kufizohet nga... Gjasula: Moldavia e fortë, por ne kemi besimDjemtë e Kombëtares janë gati për dy sfidat e fundit kualifikuese ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe, të vlefshme për Kampionatin Europian ‘Gjermani 2024’. Grumbullimi ka nisur dhe atmosfera brenda grupit është shumë pozitive. Build software better, together🔴📺LINK📲👉Shqipëria - Moldavisë drejtpërdrejtë Report TV live. Edicioni Informativ ora 12:00/ Lajme në kohë reale... Sylvinho: Duhet të fokusohemi tek Moldavia! Euro 2024, ëndërr që po e Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Sot, në një 2 orë më parë — Shqipëria Republika Çeke transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — 12 sht 2023 — 2022 12 shtator 2023 (LIVE SPORT-) Shqipëria Moldavia... Ishujt Faroe-Shqipëri/ Sonte në orën 20:45, transmetohet në DigitAlbPak orë na ndajnë nga ndeshja e rradhës e përfaqësueses shqitpare me atë të Ishujve Faore në transfertë këtë herë. Trajneri Sylvinho nuk ka zhvilluar asnjë skemë dhe asnjë përgatitje taktike teknike në Torshavn që nga mbërritja pasditen e së dielës deri sot, seancat stërvitore kanë qenë thjeshtë të lehta me vrapime dhe goditje në portë, duke na lënë të kuptohet se gjithçka ka qenë e përgatitur që në Tiranë në grumbullimin 14 ditore që ai zhvilloi në Shtëpinë e Futbollit. Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15/11/2023 17 tet 2 ditë më parë — Lebih FIFA Rankings Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 nën 2023 — (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt ...


About

Welcome to the group! You can connect with other creators, g...
bottom of page