top of page

Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18.11.2023 Online


19 orë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT]](] Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 2023 24 orë më parë — U21 Bullgaria U21 transmetim i ...


​Kosova synon fitoren sot ndaj Zvicrës për të mbajtur 8 orë më parë — 20:45 Zvicra – Kosova (Stadiumi St. Jakob-Park). Player.Chromecast SYRI VISION HD 24/7 - Drejtpërdrejt. Shpërndaje videon. Facebook ... Djelmoshat e... UEFA ende pa vendim për ndeshjen Kosovë-Izraelpara një dite - ZeriUEFA nuk ka nxjerrë ende një vendim mbi ndeshjen Kosovë-Izrael, megjithatë, dihet se ajo nuk do të zhvillohet të dielën. Mediet izraelite raportojnë se Federata e Futbollit të Izraelit i ka bërë një kërkesë zyrtare UEFA-s për... Gliha: Zhegrovës i thashë mbylle gojën dhe shëno tre golapara 2 dite - Epoka e ReTrajneri i Kosovës, Primoz Gliha në konferencë për shtyp në kuadër të ndeshjes së datës 12 tetor ndaj Andorrës në transfertë sqaroi edhe episodin në Rumani me Edon Zhegrovën. [[[LIVE SPORT@@@]]@@@] Rumania Kosova transmetim i ... Zvicra shiko live 09/09/2023 Switzerland - Kosovo (FALAS!) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 20 orë më parë — Rumania Kosova drejtpërdrejt ... 9. 2023 | Football Follow Romania v Kosovo 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information onKosova në Kontekst Rajonal Marrëdhëniet Ekonomike dhe Turqia, Bullgaria, Rumania, Kosova, Serbia dhe BeH, të gjitha kanë shënuar tregtar ndikohet në mënyrë të drejtpërdrejtë nga rritja apo ulja ePas shortit, trajneri i Dardanëve, Alain Giresse, ishte shprehur veçanërisht i emocionuar për ndeshjet kundër Zvicrës, teksa shtoi se “duhet të shohim si mund të kualifikohemi”. “FFK-ja ka marrëdhënie të mira dhe korrekte me Federatën rumune, ashtu sikurse me çdo federatë tjetër”, thanë nga FFK-ja. Nëse ata e sigurojnë kualifikimin edhe pa play-offs, atëherë vendi i tyre i shkon skuadrës më të mirë të radhës në ligën e tyre. Futboll Kalidou Koulibaly ka folur së fundmi në një “live-video” në “Instagram” për eksperiencën e tij në Arabinë Saudite. Pasi barazoi 1:1 me Izraelin, rivalin e drejtpërdrejt për dy vendet që dërgojnë në Euro 2024, në ndeshjen hapëse, Kosova është e vetëdijshme se i duhet medoemos t’i fitojë tri pikët përballë një Andorre në shtëpi, shkruan Syri. (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i (TV>>>) Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Zvicra dhe Kosova barazojnë në Cyrih Mirë se vini në raportimin drejtpërdrejt me tekst të ndeshjes miqësore mes Zvicrës dhe Kosovës. Kosovo vs Andorra drejtëpërdrejt pikët, parashikim() Kosovo vs Andorra rezultati i drejtpërdrejtë (dhe transmetimi i drejtpërdrejtë i videos në internet) fillon në 2023/03/28 në 11:45:00 kohën UTC në UEFA European... Normalisht, do të ishte një ndjenjë e papërshkrueshme që të paraqitesha me Kosovën në Kupën e Botës”, u shpreh mesfushori i Ballkanit, kampionit në fuqi të Kosovës në futboll, për Radion Evropa e Lirë. Video: Kupa e Botës 2022: data e nisjes, orari, ekipet, stadiumet dhe finalja Futbollisti 19-vjeçar, i cili këtë sezon luajti në gara evropiane me Ballkanin, beson se Dardanët në të ardhmen do të mund ta arrijnë kualifikimin në turne të tillë pasi që thotë se “Kosova ka një ekip shumë të mirë me lojtarë me përvojë”. Zvicra Kosova drejtpërdrejt live 18 nëntor 2023 13 orë më parë — 9 sht 2023 — Kosova dhe Zvicra do të përballen sonte në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Pritet të jetë një ndeshje ... JS JavaScript Kanali zyrtar i Televizionit Andorra drejtpërdrejt falas 28 mars 2023 /-video/ Kurti: Serbia pretendon se... [FUTBOLLI<<<] Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator3 ditë më parë — [ONLINE-] Kosova Rumania drejtpërdrejt live 16 qershor 2023 Zvicra do të... Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shitja... Andorra Kosova drejtpërdrejt 12 tetor 2023 Kosovo will playKosovo will play the next match against Andorra on Oct 12, 2023, 6:45:00 PM... Kosovo TV, Drejtpërdrejt TV, Live Televizione Shqiperi Kosove Maqedoni. Big Brother VIP Kosova ... Kosova dhe në Artmotion, duke përfshirë njerëzit me famë dhe me emrin Big Brother VIP Kosova. Shikuesit mund të shikojnë gjatë gjithë sezonit drejtpërdrejt ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Jetoni Ndes 15 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Jetoni Ndeshja e këtillë vjen në përvjetorin e 5-të të ekipit shqiptar Beach Soccer Club ... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & ...


About

Welcome to the group! You can connect with other creators, g...
bottom of page