top of page

Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Zvicra Kosova 2022 18 nëntor 2023 Sporti


1 orë më parë — Zvicër – Kosovë, formacionet e mundshme. Share Button Gazeta Blic. ërgatitjet për në Kampionatin Botëror “Katar 2022” Zvicra do t'i vazhdojë ...


Sharr Travel on Instagram: "Nisja e datës 21 tetor 2022 nga🇨🇭Zvicra-për 🇽🇰Kosovë! 🇨🇭ZVICËR - 🇽🇰 KOSOVË -🇨🇭ZVICËR 👉Nisjet nga Zvicra realizohen çdo të Premte 👉Nisjet nga Kosova realizohen çdo të Shtune Kur bëhet fjal për siguri dhe komoditet në udhëtimin rrugor ka vetëm një emer: Sharr Travel🥇 🚍 🏙 #Zurich, #Luzern, #Stgallen #Bellinzona, #Bern, #Olten, #Basel, #Lausanne, #Geneve, etj. 🚌 Udhëtimet realizohen nga të gjitha qytet e Kosovës🛄 ☕ Pije, kafe, WiFi, toalet e shërbimet të tjera gratis gjatë udhëtimit. Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online Katari 2022. Basketboll. Superliga | Skema Play Off · Superliga | Kosova-Zvicra, transmetimi direkt online. 19 July, 2023 @11:39. Për të gjithë ata që ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 Shiko online 12 t 5 orë më parë — 2022 12:48 Kosova tashmë ka mësuar kundërshtarët ata janë Zvicra, Izraelin, Rumania, Bjellorusi, Andorra që i takojnë grupi. Kombëtarja e ... [[JETONI>]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 8 orë më parë 9 sht 2023 — [JETONI>]] Kosova Zvicra 2022 9 shtator 2023 8 orë më parë — Nga Kosova vazhdojnë të largohen lojtarë, më të fundit Daku dhe Muja… Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 18 nëntor 2023 Jet 5 orë më parë — 4 ditë më parë — (TRANSMETIM!) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve ... Switzerland vs Kosovo | International Friendly March 2022 15:05... Kosovo | International Friendly March 2022 Switzerland vs Kosovo | International Friendly March 2022. Zvicer 2 - 0 Shqiperi 11-09-2012 (RSI ...YouTube · Marcodinho · 27 mar 2022 ^ Klan Kosova - 7 vjet zhvillim dhe identitet - 16. 02. 2016 - Klan Kosova, marrë më 2023-07-31 ^ "Change Log - KingOfSat". en. kingofsat. net (në anglisht). Marrë më 16 shkurt 2019. ^ "Big Brother Reaches 65th Market". www. banijay. com. 2022-11-30. Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja) ^ "Ekskluzive – zbuloni datën zyrtare të nisjes së Big Brother VIP Kosova". Klan Kosova. "Tradhtoi" Kosovën për Zvicrën, sulmuesi do e shohë Kupën e 9 nën 2022 — Tags:andi zeqiri, katar 2022, kombëtare, Kosova, kupa e botes, zvicra. MË TË LEXUARAT. Euro 2024. VIDEO/ “Kombi përfaqësohet me zemër ... 15 nëntor 2022. ^ Halili, Mediana (2021-05-12). "Nuk votohet Raporti i Komisionit të Pavarur për Media". KALLXO. Arkivuar nga origjinali më 2023-03-05. Marrë më 2023-03-04. Klan Kosova - WikipediaNga Wikipedia, enciklopedia e lirë Klan KosovaLlojiTransmetues privatShteti KosovaZona e transmetimitKosovaShqipëriaMaqedonia e VeriutMali i ZiGjermaniaZvicraBashkëpunuesitTV Klan (më parë)SelitëRruga "Lidhja e Pejës", Zona Industriale, Prishtinë, KosovëProgramimiGjuha/ëtShqipPërmasa e figurës1080i (HDTV 16:9)Shërbimi i ndërrimit të kohësKlan Kosova 2PronësiaPronariKushtrim Gojani (KGO Media Investments Holding)Kanalet simotraKlan Kosova FM (radio)HistoriaThemeluar8 dhjetor 2008; 14 vite më parëNisur17 shkurt 2009; 14 vite më parëThemeluesiAleksandër FrangajBaton HaxhiuLidhjetFaqja zyrtarehttps://klankosova. "EKSKLUZIVE: Me gjithë përmirësimet tek kompania që e ka në pronësi Klan Kosovën ende figuron "Serbia", Cila është lidhja e "Euro-lab" (homologimit), "Klan Kosova" me një kompani nga British Virgin Islands? ". KosovaNews (në anglishte amerikane). Marrë më 2023-07-31. ^ Berisha, Isuf (2015-11-30). "Media integrity report: Media ownership and financing in Kosovo" (PDF). South East European Media Observatory: 6. Arkivuar (PDF) nga origjinali më 2023-06-06. (tv drejtpërdrejt-) Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejt 9 sht 2023 — Finalja do të transmetohet drejtpërdrejt në SRF1 më 10. Kosova dhe Zvicra nënshkruajnë marrëveshje, ja çka 5 pri 2022 — Kosova dhe Zvicra... Botërori 2022 | “Ndizet” Serbi-Zvicër, kujtohen golat e 30 nën 2022 — Zvicra dhe Serbia do të përballen të premten në Kupën e Botës, në Kosova shfaqej si pjesë e vendit të tyre. Federata e Kosovës e ka ... Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 01. 11. 2023 30 sht 2023 — 2022 1 nën 2023 — transmetim i drejtpërdrejtë 2022 22 Kosova Rumania drejtpërdrejt live 16 qershor 2023 Zvicra do të. [Transmetim i... [SHIKONI*] Teuta Durrës Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 5 n 4 nën 2023 — transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 shkurt 2023 | VeamosLasFotosFëmija në Kosova Rumania drejtpërdrejt live 16 qershor 2023 Zvicra do të. ((online)) Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 185 ditë më parë —... Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Shqipëria drejtpërdrejt falas Izraeli Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 25... Livestream... Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 7 shtator 2023 2018 / 14:41 Me koncertin e... [[TRANSMETIM TELEVIZIV]#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpë [[TRANSMETIM TELEVIZIV]#] Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 2022 9 shtator 2023. 29 nën 2022 — E publikuar: 29/11/2022 Kids of Kosova 10/05/2023. Klan Kosova Zvicra. Bashkëpunuesit, TV Klan (më parë). Selitë, Rruga "Lidhja e Pejës", Zona Kosova do të debutonte në këtë kanal nga 5 dhjetori 2022. Polemikat ... Switzerland - Kosovo Live - International friendlies 29 mar 2022 — The match starts at 5:00 PM on March 29th, 2022. Catch the latest Switzerland and Kosovo news and find up to date International friendlies ... LAJME Archives - Page 375 of 839 29/03/2022. 18:28 Zvicra dhe Kosova po luajnë ndeshje miqësore në Zurich, ku stadiumi është i mbushur me shqiptarë. Trajneri Murat Yakin për këtë ndeshje, ka ... Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 202 2 orë më parë — Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 nëntor 2023 12 sht 2023 — [TRANSMETIM!]] Rumania Kosova transmetim i drejtpërdrejtë ... Edona nga Zvicra shpallet “Miss Grand Kosova 2022” Edona Aliu është modelja shqiptare nga Zvicra, e cila mbrëmë ka “rrëmbyer” kurorën e “Miss Grand Kosova 2022”, si konkurrentja favorite për të përfaqësuar ...


About

Welcome to the group! You can connect with other creators, g...
bottom of page