Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Děčín NH Ostrava přenos 18/11/2023 Živý přenos TV

2023 — Činnost BK NH ... (živý sport) Nymburk Olomouc koukněte se živě 23 září 2023 23. 9. 2023 — Opava NH Ostrava přenos živý 23/09/2023 před 59 .

BK ARMEX Děčín - On line přenos z Poháru České pošty On line přenos z Poháru České pošty mužů: BK Děčín - NH Ostrava. NH Ostrava - BK Děčín - Basketbal NH Ostrava - BK Děčín. Basketbal - BK Ústí nad Labem - BK Kondoři Liberec EuroCup v basketbalu žen (celý přenos). 1. 11. 2023 na iVysílání. Basketbal ... Následně zvýšil Walton na 79:71, Majerčák sice trojkou snížil, ale po zisku Kroutila přišel nesportovní faul ostravského M. Svobody, Kroutil byl na šestkách přesný a tečku za zápasem pak udělala dalekonosná trojka Waltona - 84:74. V prvním čtvrtfinále byly střelecky aktivnější Válečníci, ale jejich celková úspěšnost 36% byla nakonec o jedno procento horší, než u Ostravy. BK Děčín - NH Ostrava - Basketbal EuroCup v basketbalu žen (celý přenos). 1. 11. 2023 na iVysílání. Basketbal - Levhartice Chomutov - KSC Szekszárd. Stopáž115 minut. Levhartice Chomutov - KSC ... Zápasy BK ARMEX Děčín. NH Ostrava. 99. 63 · 24 17. 47 35. 74 53. Základní část. Vysílame na TV Com. review. 3. 14, 1. 10. 2023. Ne 18:00. SLUNETA Ústí nad Labem. BK ... dubna se rozeběhnou čtvrtfinálové bitvy, ve kterých si to osmička nejlepších týmů rozdá v sérii na čtyři vítězství o postup do semifinále. A zatímco první Nymburk a druhé Brno ještě čekají na jména svých soupeřů, která vzejdou z předkola play-off, po dlouhodobé části třetí Válečníci už svého rivala znají. Bude jím šestá Ostrava, která ve vyrovnané tabulce předskočila v posledním kole Opavu, a to díky lepším vzájemným utkáním (3-1 ve prospěch NH). Musíme to ale udržet pod kontrolou a být disciplinovaní. ” Matej Majerčák, rozehrávač NH Ostrava: „Těžký zápas, zápas play-off, zápas v Děčíně. Všechno to gradovalo. Myslím si, že divákům se musel zápas líbit, protože měl náboj a bylo to vyrovnané až do samého konce. Mrzí nás, že jsme nezískali první vítězství, ale odvedli jsme dobrou práci. Půl utkání jsme odehráli bez Morgana, který měl problémy s fauly. Věřím, že zítra nastoupíme ještě více motivovaní, pohlídáme si fauly a budeme hrát celých čtyřicet minut. ” BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 84:74 Body Děčína: Nichols 22 (1x 3, TH 7/11, 7 asistencí, 3 zisky, 9 získaných faulů), Walton 22 (2x 3, 6 doskoků, 8 asistencí, 4 zisky), Pomikálek 14 (1x 3), Svoboda 13 (2x 3), Kroutil 10 (1x 3, 3 zisky), Mach 3, Bruner 0 (7 doskoků), Josipovič 0, Macháč 0, Žikla 0, Jansa 0. Živý přenos Děčín - NH Ostrava - SportStreams.cz 27. 9. 2023 — Milujete basketbal? Chcete sledovat živý přenos Děčín - NH Ostrava? ▷ ️více na SportStreams.cz. Oba celky se pak několik minut snažily překonat obranu soupeře trojkovou střelbou, ale ani jednomu se nedařilo a skóre ne narůstalo. Naopak narůstaly fauly a Morgan, klíčový hráč Ostravy měl po čtyřech minutách už tři, což byla veliká komplikace pro trenéra Cholevu. Děčín pak dál dusil svého soupeře v obraně, v útoku se povedlo Nicholsovi a Kroutilovi trefit trojky, Walton přidal tři šestky a bylo to 14:6. Jenže místo toho, aby Děčín využil ofenzivního trápení Ostravy, sám se potýkal s přesností svého zakončení a hosté začali snižovat, takže necelou minutu před první přestávkou byl stav 17:16. [[živý přenos@@@][[] NH Ostrava Opava přenos 11 listopadu 20 před 7 dny — před 3 hodinami — Nymburk NH Ostrava přenos živý 1 listopadu 2023 Volný 31. 10. 2023 BK Opava NH Ostrava 17:00 67. Válečníci předváděli po celou sezónu velmi povedené výkony, jejich týmová chemie fungovala, výhry přicházely i přes nemoci a zranění různých hráčů a odměnou svěřencům trenéra Tomáše Grepla byl zisk historicky první zlaté trofeje, když se Děčínu podařilo vyhrát letošní Český pohár mužů. Ale také Ostrava letos budí respekt a její 6. Tuhá bitva, v níž nepadalo příliš bodů pak pokračovala i v dalších minutách, ale Děčínu se dařilo v útoku o trochu více, a po dvou bodech Pomikálka vedl 52:45. Soupeř se pak sice přiblížil na 52:50, ale po nesportovním faulu Bohačíka dal Pomikálek dvě šestky, Nichols pak zapsal dva body a rázem to bylo opět veselejší - 56:50. Poslední slovo měl ovšem Majerčák a jeho jedna šestka - 56:51. O osudu zápasu se rozhodlo v úvodu poslední periody, kdy Walton trefil trojku, Nichols přihodil koš s faulem a technickou chybu trenéra Cholevy potrestal Walton trestným hodem - 63:51. ČBF | Zápas BK ARMEX Děčín - NH Ostrava BK ARMEX Děčín - NH Ostrava 99:63. soutěž: Kooperativa NBL, ročník 2023/24, Základní část. datum: 27.09.2023, 18:00:00. místo: ARMEX Sportcentrum. Je to škoda. Musíme si zítra dát na ztráty pozor. ” Hráči po utkání Matěj Svoboda, křídlo BK ARMEX Děčín: „Pro mě to byl divný zápas. Padalo málo bodů, hra byla hodně rozkouskovaná. Mě trvalo strašně dlouho, než jsem se dostal do tempa, otázkou je, zda vůbec. Necítil jsem se dnes nejlépe. Jsem moc rád za tu poslední trojku, která mě konečně dostala do lepší pohody, s níž bych chtěl tohle play-off odehrát. Body Ostravy: Majerčák 14 (3x 3, 10 doskoků, 6 asistencí), M. Svoboda 12 (2x 3), Morgan 10 (2), Mathon 10 (1x 3, 11 doskoků), Radukič 9 (2x 3), Snopek 8 (2), Š. Svoboda 5 (1), Bohačík 4, Šmíd 2, Jakel 0, Týml 0, Janů 0. Střelba za 2 body 18/41:9/24, za 3 body 7/28:13/35, TH 27/39:17/26. Doskoky 42:47 (útočné 12:10), asistence 18:13, ztráty 11:22, fauly 25:31. Čtvrtiny: 22:16, 17:21, 17:14, 28:23 Rozhodčí: Vyklický Robert, Matějek Ivor, Jeřáb Jan Komisař: Hlaváček Pavel Diváci: 1 200 PŘED UTKÁNÍM Vrchol letošní sezóny Kooperativa NBL je tady. V pátek 21. NH Ostrava Opava živě 11 listopadu 2023 před 3 dny před 7 dny — pá 10.11 2023 Děčín Opava přenos živý 4 listopadu 2023 Sledujte Online před 7 dny — před 5 hodinami — Děčín Nymburk přenos živě 28 října ... Geosan Kolín Děčín Přímý přenos 1 listopadu 2023 1. 11. 2023 — ((Živý přenos TV###)) Ústí nad Labem NH Ostrava přenos 04/10 3. 10. 2023 — 2023 17:45 BC GEOSAN Kolín - BK REDSTONE Olomoucko 3. kolo 30. 2023 ... místo po dlouhodobé části je nejlepším výsledkem z posledních deseti let. Tým Nové Huti získal na domácí palubovce celkem 11 výher, když zde například dvakrát porazil nejen Děčín, ale také Opavu a Pardubice, získal tady také skalp Nymburku, Kolína a dalších. Na venkovních hřištích je ostravská bilance smutnější, protože z 18 střetnutí vyhrála jen šest. Děčín Pardubice přenos živě 11.11.2023 - Salternative Spa před 6 dny — BK Opava NH Ostrava 17:00 67. BK KVIS Pardubice BK ARMEX Děčín 17:30 69. BC GEOSAN Kolín SLUNETA Ústí nad Labem 17:45 junioři U19, extraliga ... ((televize-)) Děčín Opava přenos 4 listopadu 2023 - Warriors Inc. 4. 11. 2023 — před 3 dny — 2023 — Basketbal - ERA Basketball Nymburk - Geosan NH Ostrava - BK Opava. Kooperativa NBL v basketbalu mužů (celý přenos). 23. 9. Pomikálek, byť konec zápasu nedohrál pro pět faulů, zapsal 14 bodů, Svoboda al 13 včetně veledůležité trojky v koncovce. Kroutil pomohl z lavičky 10 body, Mach měl 3 body. Bruner, Macháč i Josipovič zůstali na nule, ale sváděli tuhé boje s ostravskými habány pod děčínským košem. Nejlepším střelcem se stal díky poslední trojce Majerčák s 14 body (+ 10 doskoků a 6 asistencí), Michal Svoboda dal 12 bodů (v závěru se vyfauloval), Mathon 10 a Morgan, který se rovněž vyfauloval, zapsal také 10 bodů. NH Ostrava Geosan Kolín přenos 04/11/2023 Živý přenos TV 4. 11. 2023 — 2023V Ostravě Praha přenos 17 6. 2023 — Výsledky losu Tým 1: BC GEOSAN Kolín, BK ARMEX Děčín, NH Ostrava Tým 2: BK Opava, USK Praha, ..