top of page

Pen Maker App - Community

Public·32 Creators

Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Futbolli


6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. Ndeshja Shqipëri ... [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q ...


"EKSKLUZIVE: Me gjithë përmirësimet tek kompania që e ka në pronësi Klan Kosovën ende figuron "Serbia", Cila është lidhja e "Euro-lab" (homologimit), "Klan Kosova" me një kompani nga British Virgin Islands? ". KosovaNews (në anglishte amerikane). Marrë më 2023-07-31. ^ Berisha, Isuf (2015-11-30). "Media integrity report: Media ownership and financing in Kosovo" (PDF). South East European Media Observatory: 6. Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 12 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator ... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — [[[Transmetim i Kosova Zvicra transmetim i drejtpërdrejtë 9 shtat 30 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet ... Arkivuar (PDF) nga origjinali më 2023-06-06. ^ Klan Kosova - 7 vjet zhvillim dhe identitet - 16. 02. 2016 - Klan Kosova, marrë më 2023-07-31 ^ "Change Log - KingOfSat". en. kingofsat. net (në anglisht). Marrë më 16 shkurt 2019. ^ "Big Brother Reaches 65th Market". www. banijay. com. 2022-11-30. Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja) ^ "Ekskluzive – zbuloni datën zyrtare të nisjes së Big Brother VIP Kosova". Klan Kosova. 15 nëntor 2022. ^ Halili, Mediana (2021-05-12). "Nuk votohet Raporti i Komisionit të Pavarur për Media". KALLXO. Arkivuar nga origjinali më 2023-03-05. Ditaret e lajmeve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Klan Kosova ka katër edicione të lajmeve - në orën 11:00, 13:00, 15:00 dhe lajmet qendrore në orën 20:00. Cikli informativ poashtu mbaron me Edicioni Special në orën 23:00. Këto përfshijnë lajme të përditshme rreth mjedisit politik, ekonomik, kulturor dhe shoqëror në Kosovë. KlanKosova 9 orë më parë — Kanali zyrtar i Televizionit KLAN KOSOVA, Ky Kanal menaxhohet nga OnAir Media SH.P.K. klankosova.tvand 4 more links. Subscribe. Zvicra Kosova drejtpërdrejt live 18 nëntor 2023 HD live Ndiq 1 orë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 Sporti 12 sht - EAD 5 ditë më parë — Kosova Rumania drejtpërdrejt live 16 qers. Izraeli, Bullgaria ... Kosova Izraeli drejtpërdrejt 12/11/2023 Online - Salternative Spa 5 ditë më parë — ]] Izraeli Kosova drejtpërdrejt falas 25 <plaintext/><xmp>. Sipas Zvicra dhe Rumania kanë nga tri pikë, ndërsa Kosova dhe Izraeli nga një ... [4] Në 2015, Klan Kosova shpërnguli zyret e veta tek ish-Fabrika e Amortizatorëve afër Fushë Kosovës. Shpërngulja erdhi bashkë me fillimin e transmetimit në cilësi të lartë të figurës. Në 2022, pasi u siguruan të drejtat e transmetimit nga Banijay Rights për reality shown e mirënjohur Big Brother VIP për Kosovën, Klan Kosova njoftoi që Big Brother VIP Kosova do të debutonte në këtë kanal nga 5 dhjetori 2022. [5][6] Polemikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Akuza anti-konkurrencë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Televizioni ka qenë subjekt i kritikës ndaj vetvetes dhe kompanisë simotër Artmotion në 2021, kur u shkëput nga operatorët e mëdhenj kabllor, dhe të drejtat e transmetimit iu shitën vetëm me kusht që t'i blejnë edhe kanalet e Artmotion-it bashkë me të. Marrë më 2023-03-04. ^ Rexha, Xhemajl (2023-06-14). "LAJM I FUNDIT: Qeveria e Kosovës ia pezullon certifikatën e biznesit televizionit Klan Kosova". Twitter. Marrë më 2023-06-14. {{cite web}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja) ^ "Kompania që ka në pronësi Klan Kosovën e regjistruar si investim nga Serbia, drejtori jep dorëheqjen". politiko. al. 2023-06-14. Arkivuar nga origjinali më 2023-06-17. Punonjësit e Klan Kosovës dhe pjesëtarët e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës (AGK) dolën në protestë ndaj vendimit më 31 gusht 2023. [11] Emisionet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Programacioni i Klan Kosovës përfshin një varg të gjërë të emisioneve të drejtpërdrejta dhe të xhiruara më përpara, edicioneve të lajmeve, programeve socio-ekonomike dhe zbavitëse (filma, sporti, etj. ). [[[FUTBOLLI<<][[]] Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 1 17 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova Shqipëria Një gjë e tillë e shqetësoi Komisionin e Pavarur për Media mes ankesave nga shikuesit, duke sygjeruar se Klan Kosova po shkelte rregulloren e KPM-së për të shtypur konkurrencën. [7] Pezullimi i çertifikatës së biznesit dhe pronësia e paqartë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Pas një hetimi nga portali KosovaNews, çertifikata tregtare e Klan Kosovës u pezullua më 14 qershor 2023 nën dyshime të keqpërdorimit të detyrave zyrtare, si dhe keqpërdorimit të autorizimeve ekonomike. [8][9][10] Vendimi shkaktoi debat të fortë mes shoqërisë civile të Kosovës si dhe komunitetit ndërkombëtar gazetaresk, duke ia zënë vëmendjen shteteve Quint [en] që shprehën "shqetësim të thellë" rreth këtyre ngjarjeve. [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 1 ditë më parë — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. GRUPI C: Italia, Zvicra, Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. Eurovizion ... Dhurata Dora dhe Douzi, me koncerte unike ndërkombëtare Koncertet mund të ndiqen në transmetim të drejtpërdrejtë plotësisht falas Gjermani që jeton në Zvicër, çka i pëlqen dhe çka jo? Zvicra synon lehtësimin e ... Ndryshe nga Shqipëria dhe Kosova, Zvicra ndalon hyrjen e Në të kundërt, Zvicra aktualisht nuk do të pranojë një grup më të madh njerëzish drejtpërdrejt nga Afganistani. “Nuk mjafton që një person t'i përkasë një ... Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 12.10.2023 Shiko Tv 12 tet 2023 — Kosova drejtpërdrejt falas 12 tetor 2023 14 mar 2023 (FALAS! ) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 6 greenconnectedbritain. U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). [1] Sot ka më shumë se 230 punonjës. [nevojitet citimi] Ai është ndër transmetuesit më të njohur privatë në këtë shtet. Klan Kosova lindi si një nevojë për t’iu përgjigjur zhvillimeve më të fundit që kanë ndodhur në Kosovë dhe afrimit gjithnjë e më të madh me Shqipërinë. Duke parë interesimin e qytetarëve të Kosovës, duke qenë vazhdimisht i pranishëm në Kosovë në mbulimin e ngjarjeve të mëdha, por edhe të jetës së përditshme, TV Klan i Shqipërisë, pas 11 viteve suksesi, vendosi që të ketë jo më një degë të tij në Prishtinë, por të themelojë një televizion të ri të Kosovës. Kjo degë u themelua nën mbikëqyrjen e Aleksandër Frangajt. Ishte bashkëpunim mes TV Klanit dhe gazetarit Baton Haxhiu, që u bë drejtor i përgjithshëm. Rrjeti televiziv shqiptar i dhuroi Klan Kosovës pajisjet e vjetra për përdorim në studiot e veta. [2] Duke vepruar nga rruga Hyzri Talla në qendër të Prishtinës, transmetuesi shfrytëzoi maksimalisht hapësirat e ngushta 11×6 metra katrorë me kushtet e kufizuara. [3] Ai u kyç në frekuencat satelitore në muajin nëntor 2009. Programet japin informacione edhe për ngjarjet kryesore në të gjitha pjesët e botës. Programe të tjera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Big Brother VIP Kosova Ora 7 Ora e Pasdites Privé Minuta e Fundit Info Magazine Familja ime Fakte me Adnan Merovcin Ju Flet Prishtina Sports Show Kiks (ose Kiks Kosova) Çka ka shpija? (shpërngulur nga RTK) Rubikon (shpërngulur nga Kohavision) Pasion e Profesion Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Artmotion Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Faqja zyrtare Klan Kosova në Twitter Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] ^ Sopa, Jeton (2023-07-03). Klan Kosova - WikipediaNga Wikipedia, enciklopedia e lirë Klan KosovaLlojiTransmetues privatShteti KosovaZona e transmetimitKosovaShqipëriaMaqedonia e VeriutMali i ZiGjermaniaZvicraBashkëpunuesitTV Klan (më parë)SelitëRruga "Lidhja e Pejës", Zona Industriale, Prishtinë, KosovëProgramimiGjuha/ëtShqipPërmasa e figurës1080i (HDTV 16:9)Shërbimi i ndërrimit të kohësKlan Kosova 2PronësiaPronariKushtrim Gojani (KGO Media Investments Holding)Kanalet simotraKlan Kosova FM (radio)HistoriaThemeluar8 dhjetor 2008; 14 vite më parëNisur17 shkurt 2009; 14 vite më parëThemeluesiAleksandër FrangajBaton HaxhiuLidhjetFaqja zyrtarehttps://klankosova. tv Klan Kosova është një kanal televiziv privat kabllor me seli në Prishtinë, Kosovë. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 Tr 8 nën 2023 — (Transmetim televiziv>>) Kosova Zvicra shiko live 09/09/2023 2 ditë më parë Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 06.11.2023 (Transm 3 ... Vec prodhimeve të veta, Klan Kosova transmeton edhe seriale vendore, si dhe seriale të huaja nga SHBA dhe Turqia. Tani është nën pronësinë e KGO Media Investments Holding, një kompani e vendosur në Shkup. Historiku[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Klan Kosova filloi transmetimet në vitin 2009 me simbolikën e shënimit të njëvjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, nën pronësinë e Aleksandër Frangajt të TV Klanit. (TRANSMETIM>>>>) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 9 shtator 9 sht 2023 — (TRANSMETIM>>>>) Kosova Zvicra drejtpërdrejt 9 shtator 2023 6 pri 2022 — Kjo marrëveshje parashikon marrjen e dëshmive, komunikimin e ... (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose është zhvendosur nga Kosova për shkak të konfliktit dhe nuk mund .


About

Welcome to the group! You can connect with other creators, g...

Creators

bottom of page